Antika Halı Yıkama

Antika Halı Nedir?

Antika halı, oldukça değerli ve el emeğiyle yapılmış halı türlerindendir. Bir halının antika olabilmesi için birkaç önemli özelliğinin olması gerekmektedir. Bunlar yaş, iplik cinsi ve malzeme gibi detaylar olmaktadır. Aba halı yıkama firmamız, antika halılarda da yeteneklerini göstererek en iyi işi çıkarmak için İstanbul ve çevresine hizmet vermektedir.

Antika Halı Yıkama

Antika halılarınıza özel olarak oluşturulmuş tesisimiz, farklı desenlerde ve renklerde halıların yıkanmasına olanak sağlıyor. Firmamız antika halının yaşını inceleyerek gerekli bilgileri aldıktan sonra işleme tabi tutar. En ve boy ölçüleri alındıktan sonra alanında uzman çalışanlarımız halı için kullanılacak malzemeleri belirler. Bu tip halılarda kullanılan iplik türü yöresel olduğu için halı yıkama firmasının kullanacağı malzemeler halıya zarar vermemesi gerekiyor. Yün, ipek, pamuk gibi iplik türlerini firmanın kolayca ayırt edebilmesi gerekiyor. Aba halı yıkama olarak ücretsiz olarak evinize gelip aldığımız halıları derinlemesine inceleyerek kullanılan boyası ve renklerine göre sınıflandırılmaktadır. Uzun ömürlü olan bu halılar halı yıkama işleminde yıpranmaması için hassas davranılması gerekmektedir. Gerek toz alma gerek vakumlama işlemlerinde halıda çıkabilecek hasarı göz önüne alarak, uygun işlem süreci seçilmelidir. Bunun yanında halılarınızın, Aba halı yıkama firmasında güvende olduğunu belirtmemize gerek yoktur. Kaliteli ve iş bilen çalışanlarımız halınızı hakkıyla yıkayacaktır.

Antika Halı Yıkama Fiyatları

Antika halı yıkama, zor ve uzun süren bir süreç olduğu için diğer halılarla fiyatlarında fark olacağını söylememizi umarız anlayışla karşılarsınız. Çünkü gerek makine gerekse el ile yapılan işlemler halıya zarar verilmemesi için dikkatlice yapılmaktadır. Yine de diğer firmalara göre uygun fiyat yelpazemizin olduğunu da belirtmekteyiz. Bunun için bizi arayarak çağırmanız yeterli. İsterseniz yerinde inceleme yaparak, yıkama hakkında fiyat teklifi verebiliriz. Her mevsim özel günlerde veya özel misafirleriniz için yapacağınız antika halı yıkama işlemi, evinizin gerektiği görselliğe ulaşmasını sağlayacaktır. Olmazsa olmazlardan olan bu gereksinimler özellikle bu tür değerli halılar için yapılması elzem olmaktadır. Böylelikle hem antika halınızın ömrü daha da uzar hem de değerine değer katar. Yüzünüzü güldürecek fiyatlar bir tık ötenizde.

      Yorum Yap