Bünyan Halı Yıkama

Bünyan Halı Nedir?

Bünyan halı Türk tarihinde de gördüğümüz ve sıkça kullanılan değerli bir halı türüdür. Germe tezgâhlarda üretilen el emeği olan Bünyan halıda Türk düğümü denen özel bir yöntem kullanılır. Özellikte Kayseri’de üretilen bu halı çeşitli motifleri barındırmaktadır. Bu kadar özenli ve detaylı olan bir halıda aynı şekilde özen isteyen bir halı yıkama işlemine tabi tutulmalıdır.

Bünyan Halı Yıkama

Bünyan halı yıkama konusunda deneyimli ve eğitimli çalışanlarımızla birlikte geniş tesislerimizde oluşturduğumuz ekipmanlarla Bünyan halılarınız bize emanet. El emeği ve göz nuruyla boyanan halılarınızın renklerini karıştırmayacak yıkama işlemleriyle halınızı verdiğiniz gibi geri alacaksınız. Bant makineleriyle yıkanarak durulanan bu tür halılar farklı serlikteki fırçalardan geçmektedir. Böylelikle kıl liflerine zarar gelmemektedir. Kullanılan suyun sıcaklığı ise yine halıya özel ayarlarda seçilmektedir. Seçilen halı şampuanları halıya uygun ve sağlığa zararsız olarak seçilmektedir. Halı diplerine girecek şekilde ayarlanan fırçalar, kaba kirleri alınarak yıkamaya hazır hale getirilir. Ayrıca her biri ayrı şekilde yıkanarak toplu yıkamalarda karşılaşılan eksikler yaşanmaz. Aba halı yıkama olarak, evinize gösterdiğiniz değere önem vererek, ihtiyaca uygun olarak temizliğini yapıyoruz. Perdelerinize, koltuklarınıza ve diğer ev aksesuarlarınıza uyan bir halı, evinizi baştan aşağı değiştirebilir. Fakat görsel açıdan hoş bir görüntü verebilmesi için halılarınızın canlı ve parlak olması gerekmektedir. Bu parlaklık ve canlılık için ulaşabileceğiniz tek adresi Aba Halı Yıkama’dır.

Bünyan Halı Yıkama Fiyatları

Her ihtiyaca özel olarak gerçekleştirdiğimiz Aba Halı Yıkama, her cebe uygun fiyatlarla göz kamaştırıcı güzelliklere sahip olmanızı sağlıyor. Siz de zahmetsiz bir şekilde Bünyan halılarınızı eski güzelliğine kavuşturmak istiyorsanız web sitemizde bulunan iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz. Yıkatılan halılar modern aletler ile işleme sokulduğu için kısa bir sürede size teslim edilir. Siz de yıkama işlemlerinden sonra halınıza günlük olarak yapacağınız süpürme ile uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz firmamız profesyonel halı yıkama hizmetiyle sizleri karşılıyor. Ücretsiz servisimiz sayesinde yerinizden kalkmadan halılarınızı bize teslim ederek köşenize çekilebilirsiniz. Fiyatlar hakkında bilgi için bize ulaşın!

      Yorum Yap