Isparta Halı Yıkama

Isparta Halı Nedir?

20. yy’da Isparta’da gelişen halıcılıkta ortaya çıkan halı türlerinde Isparta halısı denmektedir. 1950’li yıllarda artış gösteren Isparta halıları, günümüz teknolojisi yaygınlaştığında daha gösterişli ve ucuz halılar çıktığı için üretimleri düşmüştür. Fakat yine de hala orijinal Isparta halıları oldukça yaygındır. Bu tür halıları ise yıkamak özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Aba Halı Yıkama firmamız Isparta halı yıkama konusunda uzman çalışanlarıyla en iyi hizmeti vereceğini garanti etmektedir.

Isparta Halı Yıkama

Geleneksel desenlerin ve canlı renklerin kullanıldığı Isparta halıları, kaliteli bir halı yıkama tesisinde baştan aşağı yenilenebilir. Aba Halı Yıkama’nın ücretsiz servislerinden faydalanarak siz de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Eski halılarınızı hem yıkayarak hem de overlok yaparak eskisinden daha güzel hale getirebilmekteyiz. Periyodik olarak yapılan Isparta halı yıkama işlemleri, halınızı tazeleyerek ömrünü uzatabilmektedir. Ayrıca sağlıklı bir ortamın temelini oluşturarak evcil hayvanınız ve bebeğiniz için güvenli bir ortam oluşturur. Çünkü yıllarca yıkanmayan fakat süpürülen halılar üzerinde görünen tozlardan arınsa da halı diplerine yapışan kirlerin temizliği zor olmaktadır. Böylelikle Isparta halınızda bir süre sonra dipten çürümeler ve kokmalar yaşanabilmektedir. Ayrıca tamamen temizlenmediği için içerisinde bulunan zararlı bakteriler ailenizi hasta edebilir. Bunun olmaması için yılda 2 kez Aba Halı Yıkama firmamıza vereceğiniz siparişlerle gönül rahatlığıyla halılarınızı kullanabilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte bizde bu alana yatırım yaparak, halı yıkama işlemlerinin kısa bir sürede bitmesini sağlıyoruz. Bu sayede hatasız ve eski parıltısına kavuşmuş yeni halılarınızı güvenle kullanabiliyorsunuz.

Isparta Halı Yıkama Fiyatları

Diğer halı çeşitlerinde olduğu gibi halı türünüze ve yapılacak işlemin zorluğuna göre fiyat çıkarmaktayız. Bu fiyatlar üzerinden belirli indirimler sağlayan Aba Halı Yıkama firmamız, sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Siz de bayram günleri temiz halılarla girmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Yapacağımız işlemler halınızın ömrünü uzatacağı için vereceğiniz miktarlarda uzun vadede kazanan siz olacaksınız. Bunun yanında evde yıkama işleminden daha karlı olan tesiste halı yıkamalar, sizi zahmetten kurtaracaktır. Kısacası kazanan hem siz hem de halınız olacaktır. Bilgi almanız için yapmanız gereken tek şey numarayı çevirmek.

      Yorum Yap