Halıfleks Yıkama

Halıfleks Nedir?

Bir firma ismiyle ortaya çıkmış olan Halıfleks, keçe görüntüsünde, diğer halılara göre daha ince yapılı olan bir halıdır. Diğer halılara göre daha ucuz malzemeler ile üretilir. Ayrıca zemin kaplamalarında oldukça kullanışlıdır. Fakat yapısı ince olduğu için farklı halı yıkama işlemleri uygulanmaktadır. Bu hizmetlerde Aba halı yıkama bünyesinde can bulmaktadır. Siz de kaliteli yıkamalar için bize ulaşabilirsiniz.

Halıfleks Halı Yıkama

Genişlik ve uzunluk fark etmeden her türlü Halıfleks halı yıkama yapabilen firmamız, ücretsiz servis seçeneğiyle de şaşırtmaktadır. Bu tür halılarda iplik türü farklı olduğu için diğer türlere göre farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu tür halıların zarar görmemesi için halı yıkama firmalarının buna uygun tesisler dizayn etmesi gerekmektedir. Aba halı yıkama firmamız, 15 yılı aşkın sürelik tecrübesiyle halıfleksden, dokumaya birçok halıyı tesislerinde yıkayabilmektedir. İster kuru temizleme ister köpüklü yıkama veya buharlı yıkamayla ihtiyacınıza uygun pratik çözümler sizleri bekliyor. Evinizde yapacağınız temizlikler halıfleks için yeterli olmayıp, kısa bir sürede tozlanmasını ve mite oluşumunu görebilirsiniz. Çünkü suya bastırıp yıkasanız da derinlemesine temizlik olmadıktan sonra istediğiniz sonucu alamazsınız. Işıltılı ve parıltılı halı yıkama merkezi olan Aba halı yıkama, size istediğiniz her sonucu vererek, evinizi eski şıklığına kavuşturacaktır. Bunun için bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halıfleks Halı Yıkama Fiyatları

İhtiyaca uygun hizmetler sunan firmamız, fiyatlar konusunda da oldukça esnek davranmaktadır. Tekli veya toplu vereceğiniz halılar için yılın belirli günlerinde indirimler alabilirsiniz. Firmamız geniş tesisleri sayesinde onlarca halıfleksi aynı gün yıkayıp teslim edebilir. Özellikle, bayramlarda ve özel günlerde halı yıkamanın yanı sıra, çok kötü lekelenen ve çıkması imkânsız olan lekeler içinde hızlı hizmet sunmaktayız. Bunun yanında vakum sistemlerimiz ile verdiğimiz halıfleks halı yıkama hizmeti, halınızı tüm mikroplardan arındırarak sağlıklı bir ortam sağlar. Siz de elektrik süpürgesiyle yapacağınız süpürme işlemiyle evinizdeki tozu ve kiri minimum seviyede tutabilirsiniz. Böylelikle gribal enfeksiyon gibi tozların ve mikropların neden olacağı hastalıklardan uzaklaşabilirsiniz. Bunun yanında halınızın o eski pis kokusunda da kurtularak daha güzel kokan bir halıya sahip olabilirsiniz. Tüm hizmetler için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak.

      Yorum Yap