aba halı yıkama üst resim

HAKKIMIZDA

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine akılcı çözümler üreterek en iyi halı yıkama hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız, bu aşamada birçok tecrübe kazanmıştır. İstanbul çevresinde tanınan ve yeni teknolojileri kullanarak hızlı ve kaliteye odaklanan bir firma olarak tanınmaktayız. İşimizi en doğru şekilde ve hakkıyla yapmayı tüm çalışanlarımızla birlikte ilke edinerek, müşterilerimize hak ettiği değeri vermekteyiz. Şeffaf, yasalara uygun, prensiplerine bağlı bir firma olarak başladığımız bu işte, kendimizi sürekli olarak yenileyerek hedeflerimizi genişletmekteyiz. Aba Halı Yıkama olarak en ufak şüpheye yer vermeyerek, insanların gönlünü kazanmaktayız. Tutarlı ve uzun süreli bir alışveriş ortamı oluşturmak için verdiğimiz sözleri tutarak en iyisi için çalışmaktayız. Müşterilerimizin bize verdiği değeri hak etmek için performansımızı arttırarak ekip ruhunu genişletiyoruz.

Halı yıkama konusunda her türlü halınız için gerekli bilgiye sahip olmak için eğitim alarak, sizleri yarı yolda bırakmıyoruz. Tam anlamıyla halı temizliği ve tamiratı için değerlerimize sahip çıkarak en iyi sonucu size yansıtmaktayız. Geleceğe dair parlak fikirleriyle halı yıkama sektörüne yeni çözümler üreten bir firma olma hedefindeyiz. Aba Halı Yıkama olarak istikrarlı bir büyümenin gereğinin müşteri memnuniyeti olduğunu bilmekte ve buna göre çalışmaktayız. Karşılıklı güven duygusu oluşturmak için en iyi fiyatı belirleyerek müşterilerimizin yüzünü güldürmekteyiz. Aynı yolda çalışanlarımıza da yeterli istihdamı sağlayarak halı yıkamanın dışında da kalitemizi göstermekteyiz. Alanında lider bir konuma yükselmek için çabalayan Aba Halı Yıkama tüm hedeflerini gerçekleştirmek için takdirleri toplamaktadır. Çalışanlarımızda ve kurucularımızda yeterli sorumluluk bilinci aşılanmış olup, her işi söz verdiği sürede bitirmeye özen göstermektedir.

Halı yıkama konusunda geniş bir çalışma ortamıyla onlarca firmanın arasından sıyrılarak, adımızdan söz ettirmekteyiz. Halı yıkamanın yanı sıra diğer iş kollarına da yatırım yapan firmamız, farklı sektörlerde kendini göstermektedir. Her müşteriye adil ve tutarlı bir şekilde davranan Aba Halı Yıkama firmamız, kazanç uğruna kimseye ayrımcılık yapmamaktadır. Bunun yanında yaptığı işlerde çevreyi de düşünen firmamız, doğaya da katkı yapmaktadır. Halı yıkama sektörüne farklı yaklaşımlar getiren ailemize katılmak için bize ulaşmanız yeterli.

ABA HALI YIKAMA MİSYONU

Eviniz ve iş yerinizde soluduğunuz hava bizim için bir önceliktir.
Çalışanlarımıza öğrenebilecekleri ve başarılı olabilecekleri bir ortam sunarken, müşterilerimize eşsiz bir hizmet sunmaya çalışmaktadır.

ABA HALI YIKAMA VİZYONU

Büyümeye ve gelişmeye devam ederken, güvenli ve heyecan verici bir halı yıkama markası olmaya çalışırken,
Makul bir maliyetle kaliteli konut ve ticari halı temizliği sağlamayı amaçlamaktadır.

aba halı yıkama servis 5

Aba halı yıkama olarak 15 yılı aşkın süredir, her türlü halıyı temizleme deneyimine sahip olduk.