Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Nedir?

Nepal halı, uzak doğu kültüründen günümüze gelmiş bir halı çeşididir. Bu halılarda genel olarak Türk desenleri, üç boyutlu desenler ve çiçek desenleri kullanılmaktadır. Tibet koyunlarından yapılan bu özel halılar diğer halı çeşitlerine göre farklı aşamalardan geçer. Bu sayede daha parlak ve canlı görünen bu halılar evinize şıklık katar. Fakat bu işin bir de bakım boyutu vardır. Aba halı yıkama firmamız, Nepal halıları kaliteli bir şekilde yıkayarak size teslim etmekle yükümlüdür.

Nepal Halı Yıkama

Çevreyi aydınlık yapması için özel olarak üretilen bu halılar, uzun süre temizlik görmediği zaman yıpranma ve canlılığında yitirmeler görülebilir. Bunun için yılda 2 veya 3 kez bir halı yıkama firmasında yıkatmalısınız. Aba halı yıkama, bir telefonunuzla evinize gelerek halılarınızı ücretsiz olarak servislerine götürerek yıkatmaktadır. Diğer halılardan ayrı olarak yıkanan Nepal halı, desenleri ve renkleri karışmaması için özel şampuanlar ile yıkanır. Bu sayede eski görüntüsüne yeniden kavuşur. Fakat siz de bu canlılığı korumak için günlük temizliğini yapmalısınız. Bu tür halılar havada dolaşan tozları filtre görevi görerek içine çeker. Eğer 4-5 gün, günlük temizliği yapılmayan halı, üzerinde dolaşırken tozların derine yapışmasına neden olur. Bu da halınızı içten içe yıpratır. Hem günlük temizliğinizi hem yıllık yıkamanızı yaptırarak, uzun ömürlü bir Nepal halıya sahip olabilirsiniz.

Nepal Halı Yıkama Fiyatları

Cep yakmayan fiyat yelpazesine sahip olan Aba Halı Yıkama, her halıya farklı ve uygun ücretlendirmeleriyle yüzünüzü güldürür. 2019 yılında yıkanmayan halı kalmasın felsefesiyle yola çıkan firmamız, tüm kazancını yeni ve modern yıkama makinelerine ayırarak bunları değerli halıların yıkanması için kenara ayırır. İster pahalı ister ucuz halı olsun emsal firmalardan daha ucuza halı yıkama yaptığımızın garantisini veriyoruz. Tüm değerli halılarınız Aba halı yıkama firmasının garantisinde olup olası kazalara karşı güvencelidir. Bu sayede tüm Türkiye’yi hedefleyen faaliyet alanları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmamızın ayrıcalıklı dünyasında siz de yer almak istiyorsanız web sitemizdeki iletişim numaralarından bizleri arayabilirsiniz. Böylelikle halılarınızı eskisinden daha güzel bir şekilde teslim alabilirsiniz.

      Yorum Yap