Hereke Halı Yıkama

Hereke Halı Nedir?

Hereke halı, Osmanlı dönemine dayanan ve el işçiliğiyle üretilen değerli halı türlerinden bir tanesidir. Çift düğüm tekniğiyle yapılan bu halılar, hem ince hem de dayanıklı olmasıyla adından söz ettirmektedir. İpek ve yün kullanılan bu halılar bakımı zor olduğu için işini bilen bir halı yıkama firması tarafından yıkanmalıdır. Aba halı yıkama, 15 yılı aşkın süredir sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikim sayesinde birçok değerli halı hakkında bilgi sahibi olmuştur. İstanbul’un dört bir yanına sağladığımız imkânlara siz de ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken numaralarımızdan bizleri aramak.

Hareke Halı Yıkama

Hareke halı yıkama konusunda deneyimli çalışanlarımız ile birlikte yapacağımız incelemeler sonucunda halı için kullanılacak makineyi belirliyoruz. Daha sonra kaba kirini üzerinden atmak için toz silkme makinelerimiz ile saniyede onlarca vuruşla büyük bir bölümünü temizliyoruz. Buna ön temizlikte diyebiliriz. Daha sonra yıkama işlemine alınan hereke halı, yapıldığı malzeme değerli olduğu için tek makine de bir kez yıkanmaktadır. Bu sayede diğer halıların renginin bulaşmasını önlüyoruz. Yaptığımız halı yıkama işlemleri hijyenik ortamlarda yapıldığı için küf ve pasa dair hiçbir şey bulunmamaktadır. Gerekli yasal evrakları tamamlayarak iş hayatına atılan firmamız, 15 yıllık tecrübesini, güvene dayalı çalışmasından kazanmaktadır. Tamamen kapalı ortamda kurutmaya alınan hereke halı, tüm neminden arındırılarak, ambalajlanır. Bu sayede evinize kupkuru bir şekilde teslim edilir.

Hereke Halı Yıkama Fiyatlar

Hereke halı, ipek ve yün karışımından oluşan değerli bir halı olduğu için haliyle yıkama işçiliği de zor bir halı olmaktadır. Yinede firmamız işçiliğinin üstünde ufak bir maliyetle sizlere yardımcı olacaktır. Bu sayede kirden desenleri kaybolmuş ve canlılığını yitirmiş halıları ufak bir meblağ karşılığında tekrardan canlandırabilirsiniz. Evinizden ücretsiz bir şekilde alacağımız hereke halı, yoğunluğa bağlı olarak 2 veya 3 gün içinde sizlere teslim edilecektir. Güzel bir şekilde ambalajlanıp ve parfümlenerek geniş depolarımızda gitmeye hazır olacaktır. Birçok aşamayla yıkanan halınız, yumuşacık pırıl pırıl ve hoş kokulu bir şekilde evinizdeki yerini alacaktır. İndirimli ve kampanyalı fiyatlar için bize ulaşabilirsiniz.

      Yorum Yap