El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Nedir?

El dokuma halı yıkama, oldukça dikkat edilmesi gereken hassas işlemlerden meydana gelmektedir. Bu tür pahalı ve özel halılar dokuma tezgâhlarında üretilmektedir. Halı tezgâhına yukarıdan aşağı bir şekilde gergin olarak dizilen yünler, kasnak üzerine geçirilmektedir. Kaliteli bir el dokuma halısında düğümler aynı sıklıkta yapılır. Ayrıca dokuma halılar da yün kalitesi de önemlidir. En önemlisi de santimetre kareye eşit ilmek düşmesi halı görselliği açıdan önemlidir. Tüm detayları bilen firmalar bu halılarınıza özen göstererek iyi bir şekilde yıkamasını yapar

El Dokuma Halı Yıkama

Evinize ayrı ve bambaşka bir güzellik katan el dokuma halısı, dekorasyon süreçlerinde oldukça etkilidir. Bu tür halılar bulunduğu yere renk ve görsellik katar. Haliyle çok kullanıldığı için zaman içinde kiri ve tozu da içine alır. Aba halı yıkama firmamız, el dokuma halıların yıkanması için tecrübeli çalışanlar eğitmiştir. Böylelikle tüm halılara ilmek ilmek değer vererek, kaliteli bir yıkama sürecini halılarınıza yansıtırız. Bir nevi hava filtresi görevi gören bu değerli halılar, havadaki tozları emerek temiz bir ortam oluşturur. Fakat uzun süre yıkanmadığı takdirde tozla dolarak daha fazla tozu hapsedemez. Bunun yanında halı lifleri de zarar görerek, halı ömrünü kısaltabilir. Yün, pamuk, ipek fark etmeksizin her türlü el dokuma halısını yıkama kapasitesine sahip olan Aba halı yıkama firmamız, sizleri bekliyor.

El Dokuma Halılarda Kaliteli İşçilik

Yaptığı her işe önem veren alanında uzman çalışanlarımız ile temiz halıları görmeniz artık hayal değil. Her insanın aklına gelen sorudur “ Halılarım tam anlamıyla temizlenecek mi? Tüm bu sorunlara kökten çözüm bulan firmamız, bu iş için özel olarak geliştirilen makinelerde yıkama yapmaktadır. Halı yıkama yapacağınız halı için işinin ehli firmaları bulmanız gerekmektedir. Çünkü iyi yıkanmayan halılar içerisinde deterjan gibi artıklar bırakabilir. Bu ise halıların daha çabuk kir toplamasına neden olur. Firmamız farklı aşamalardan oluşturduğu yıkama işlemleri, halılarınızı birçok işlemden geçirir. Fakat bu işlemleri halınıza zarar vermeden yapar. Siz de bu işlemler ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

      Yorum Yap