Kilim Yıkama

Kilim Nedir?

Gerek döşemelerde gerekse divanlarda kullanılan bir halı türü olan kilim, eskiden Osmanlılarda çadırlar da kullanılırdı. Geometrik desenler kullanılan kilimler farklı renklerde dokuması yapılabilmektedir. Normal halılardan daha ince bir yapıda olan kilimler daha fazla kiri tutabilmesine rağmen hafif olması nedeniyle silkerek temizlenmektedir. Fakat uzun süre temizlik görmeyen kilimlere, kirler derinlemesine işler. Bu noktada ise devreye Aba Halı Yıkama firması girer. Kaliteli ve hızlı halı yıkamanın adresi olan firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kilim Yıkama

Günümüzde çoğu kilimler makine ile yapılsa da hala el dokuması kilimler görülebilmektedir. Hassasiyet gösterilmesi gereken kilimler ister makine ister el dokuması olsun hakkıyla yapılmaktadır. Eğer yanlış bir temizlik uygulaması yaşarsa hızlı bir şekilde eskiyerek, eski canlı görünümünü kaybedebilir. Kaliteli ve işini bilen bir firmayla temizlenen kilimler uzun ömürlü olarak evinizi süslemeye devam eder. Aba halı yıkama firmamız yıkanacak olan kilim türünün yapısını belirleyerek, buna uygun şampuanları kullanır. Bu sayede halınızın renklerini sabit tutarak inatçı kirlerle başa çıkabilmekteyiz. Kalın halılar için tasarlanan şampuanlar kilimler için kullanılırsa kilimleri ilerleyen zamanlarda çürütebilir. Ayrıca yıkamadan önce mutlaka tozunu silkerek ve vakumlayarak temizliğin büyük bir kısmını ilk aşamada tamamlamaktayız. Bunun yanında çok sıcak su kullanmayarak kilimin keçelenmesini önlüyoruz. Kilim yıkama hizmetiyle ön plana çıkan firmamız, İstanbul’da sürekli büyüyen bir iş potansiyeline sahiptir.

Kilim Yıkama Fiyatları

Kilim yıkama fiyatlarıyla göz dolduran firmamız, her ailenin yüzünü güldürecek imkânlarla hizmet vermektedir. Tesislerimizin geniş olması ve hızlı iş yapabilme imkânımız olduğu için günde onlarca halı yıkama yapabiliyoruz. Bu yıkamalar için modern makinelerden yardım aldığımızdan dolayı daha tasarruflu yıkama imkânı sağlanabiliyor. Haliyle ucuza yapabildiğimiz bu işi müşterilerimize de diğer firmalardan daha ucuza sağlayabiliyoruz. Siz de hem kendi sağlığınız hem kiliminizin sağlığı için yılda 2 kez kilim yıkama hizmetimize başvurabilirsiniz. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız 15 yıllık tecrübesiyle sektöre adını yazdırmıştır. Ayrıca her yıl yaptığı indirimlerle de ihtiyaca uygun çözümler sunabilmektedir. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

      Yorum Yap