Step Halı Yıkama

Step Halı Nedir?

Saf yünden yapılan step halı, taban ve dokuma yapısı farklı olduğu için bakımı da zor olmaktadır. Bazı tipleri hayvan tüyünü andıran bu halıların temizliğine çok dikkat etmek gerekiyor. 1919 yılında yüksek kalite halı üretmek için yapılan bu halılar, evlerimizin vazgeçilmez dekorasyon parçaları haline gelmiştir. Farklı şekilde imal edilen step halıların bakımı da farklı olmaktadır. Aba halı yıkama firmasının geniş uygulama sahasıyla siz de halılarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Step Halı Yıkama

Step halı yıkama işlemine başlamadan vakum aletlerimizle büyük tozlarını çekerek temizliyoruz. Halılarınız renklerini karıştırmayan ve soldurmayan şampuanlarla yıkandığı için aksine daha parlak bir görüntü sunmaktadır. İşini özenerek yapmayan firmalar ileride halılarınızın sertleşerek kırılmasına yol açabilir. Aba Halı Yıkama firmamız ile alacağınız tüm hizmetler tamamen müşteri odaklı ve profesyonel çözümlerle gerçekleşmektedir. Siz de yıkama yaptırdıktan sonra step halılarınızı koruyabilirsiniz. Bu halılar kabarık olduğu için üzerinde sürekli ağır eşya bırakmayınız. Bunun yanında günlük temizliğine de dikkat ederek, toz birikmesini önleyebilirsiniz. Aba halı yıkama olarak gerçekleştirdiğimiz işlemler sonrasında step halı kuruma odalarına gönderilmektedir. Kuruma odaları yeterli özelliklere sahip olmayan firmalar kalan nemden dolayı halılarınızı deformasyona uğratarak kötü kokmasına neden olabilir. Fakat tesisimizde modern makinelerimize yaptığımız ayarlamalar sonucunda her halıya uygun ısı ortamı oluşturulmaktadır. Bu odalar güneş ışığı görmediği için renk değişimine veya solmasına engel olmaktadır. Bunun yanında halı yönüne doğru yaptığımız işlemler sayesinde halınızın lifleri ters yönde hasar görmemektedir.

Step Halı Yıkama Fiyatları

Siz de simetrik ve parlak görünümde bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Her bütçeye ve halı yapısına göre ret edemeyeceğiniz teklifler yapmaktayız. İhtiyaca uygun fiyatlarla belirlediğimiz rakamlar size ve halınıza çok iyi gelecektir. Aklınızda soru işareti kalmayacak ve iyi ki yapmışım diyeceğiniz step halı yıkama hizmeti için doğru yerdesiniz. 15 yıldır İstanbul’un birçok yerinde faaliyet gösteren firmamız, hem fiyatlar hem verdiği hizmetlerle adından söz ettirmiştir. Siz de bu ailenin içinde yer almak ve indirimli fiyatlardan halı yıkatmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

      Yorum Yap