Ladik Halı Yıkama

Ladik Halı Yıkama Nedir?

Yüzyıllardır Konya yöresinde dokumacıların ellerinde hayat bulan Ladik halısı, günümüzde yok olmakla karşı karşıya kalmıştır. Fakat hala meraklılarının elinde ve tek tük de üretilen bu halı oldukça değerli bir halı türüdür. Enine 40 ilmek ve boyuna 50 ilmek atılarak dikdörtgen bir görüntü oluşturmaktadır. Ayrıca bir tek halı beş kişinin çalışmasıyla 1.5 ayda üretilmektedir. Bu da halının ne kadar özenli bir şekilde yapıldığını göstermektedir. Aba Halı Yıkama olarak, Lâdik halılarınızı ücretsiz bir şekilde evinizden alınarak geniş tesislerimize götürerek A kalite bir hizmet sağlıyoruz.

Ladik Halı Yıkama İşlemleri

A’dan Z’ye bakımı yapılan Ladik halı, tüm işlemleri bittikten sonra yeni bir halı ortaya çıkmış hissiyatına kapılacaksınız. Dört farklı aşamadan geçirilerek tam anlamıyla temizliği yaşatarak halınızın değerinden hiçbir şey kaybetmemesini sağlıyoruz. Kullandığımız özel şampuanlar halınızın desenlerini ve renklerini karıştırmayacak, aksine sabit tutarak daha canlı gösterecektir. Halı yıkatmak ayrıca sağlığınızı koruyan bir güvenlik görevlisi gibi çalışmaktadır. Temiz ve düzenli yıkatılan halılar havadaki alerjen maddeleri ve tozları tutarak solunum yolları rahatsızlığını önler. Fakat uzun süre yıkama görmeyen halılar, üzerinde biriktirebileceğinden fazla toz toplayacağı için havaya daha çok toz karıştırarak hastalıklara sebebiyet verebilir. Bunun olmaması için çalışan Aba halı yıkama, müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Siz de kaliteli Ladik halı yıkamanın adresi olan firmamızı arayarak işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ladik Halı Yıkama Fiyatları

Gayet alışveriş dostu olan Ladik halı yıkama fiyatları, evinizi yeniden dekore edecek halılarınız için belirlenmiştir. Eğer sizinde ekonomik durumunuz çok iyi değilse aradığınız yerdesiniz. Her bütçeye göre belirlenen fiyatlar sayesinde tanınan Aba halı yıkama, müşterilerine sağladığı indirimli fiyatlar sayesinde yüzleri güldürmektedir. Emsallerinden daha ucuza alabileceğiniz hizmetimiz, aynı zamanda hızlı ve güvenilirdir. Tamamen yasal mevzuatlar üzerine kurulu firmamız ve gerekli sertifikaları bulunan çalışanlarımız ile halı yıkama artık bir telefon ötenizde. Evde halı yıkamadan oldukça maliyetli olan işlemlerimiz, belinize binen yükü azaltarak sizin yorulmanızı engelleyecektir. Bu imkânlardan yararlanmak için sizde Aba halı yıkama firmamızın sitesinden bizleri arayabilirsiniz.

      Yorum Yap