Makine Halı Yıkama

Makine Halıları Nedir?

Makine halıları günümüzde evlerin yüzde 90’ında kullanılan halı türleridir. Bu halıların yapımı kolay olduğu için ucuz ve tercih edilebilir olmaktadır. Çünkü pahalı ve fazla işlemlerden geçen el dokuma halıları gibi üretilmezler. İşlerin yarısından fazlasını makinelerin üstlendiği bu halılar da renk ve desen imkânları fazladır. Aynı zamanda farklı yapılarda halılar sunulabilmektedir. Seri üretimi de yapılabildiği için hızlı bir şekilde oluşturulabiliyor. Bu halılarda diğer tüm halılar gibi belli bir süre sonra yıkanmaya ihtiyaç duymaktadır.

Makine Halı Yıkama

Aba Halı Yıkama, her halı türünde olduğu gibi makine halı yıkama konusunda da başarılı iş çıkarmaktadır. Tamamen hijyenik ortamda yıkanan halılarınız, iş bitiminde sonra kirli su ve temizlik artıkları bırakmaz. Büyük tesisleri olan Aba halı yıkama, her halıyı tek tek yıkamaktadır. Diğer halılarla beraber yıkanmayarak kirli suyun birbirlerine karışması önlenir. Aynı zamanda her halı farklı işlemlerden geçerek yapıldığı için bu türlerin yıkama detayları da farklı olmaktadır. Özel fırçalı makinelerle halı diplerine kadar girerek derinlemesine temizlik yapılır. Bizleri arayarak evinize çağırıp, halı hakkında bilgi verebilirsiniz. Böylelikle geniş araçlarımızla evinizdeki tüm farklı halıları alarak tesisimize götürebiliriz. Bu sırada size teslimat için gün verip fiyat hakkında bilgilendirebiliyoruz. Bu sayede hem evinizi ferahlatan hem de ev ortamının havasını daha temiz yapacak makine halı yıkama işlemleri hızlı bir şekilde bitirilir.

Kaliteli Makine Halı Yıkama

İşimiz bittiğinde teslim ettiğimiz halılar için “keşke” demeyeceğiniz bir kalitede çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Tüm lekeleri kökten alarak, pislik kalıntıları bırakmadan güvenilir bir hizmet veriyoruz. Tüm yeterlilik belgelerimiz ile kaliteli makine halı yıkamanın adresi Aba yıkama halı hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Karışmayan halı sistemimizle onlarca halıyı bir günde yıkayarak alıcılarına teslim ediyoruz. Kullandığımız barkot sistemi, her halıyı ayırt edebilecek düzeydedir. Durulama, yıkama, sıkma işlemleriyle hiç vakit geçmeden kurumaya alınan halılara son dokunuşları yapıyoruz. Halılarınızın boyasını çıkarmadan yapılan özel yıkamalar ile halılarınıza hak ettiği değeri verebilirsiniz. Makine halı yıkama için doğru adrestesiniz.

      Yorum Yap