Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Nedir?

Birçok kişinin merak ettiği bir konu olan yerinde halı yıkama nedir? Sorusuna cevap vermek gerekirse, ofis gibi yerlerde taşınamayan halılar için bizzat bulunduğu yerde yıkanmasıdır. Aba Halı Yıkama firmasının en özenli yaptığı işlerden biri olan, yerinde halı yıkama için bizleri arayarak bulunduğunuz yere çağırabilirsiniz. Böylece özel aletlerimiz ile istediğiniz yere gelerek anında yıkama ve temizleme yapmaktayız.

Yerinde Halı Yıkama

İstanbul ve çevresine verilen yerinde halı yıkama hizmeti, tüm Türkiye’de adını duyurma hedefiyle kurulmuştur. Evde de yapılabilecek olan halı yıkama, tecrübeli elemanlarımız sayesinde kısa bir sürede bitmektedir. A kalite hizmet veren Aba Halı Yıkama ile sorunsuz bir hizmet alarak her mevsim temiz halılara sahip olabilirsiniz. Özel şampuanlarımız ile kullanılan vakum aletleri her tür halınız için uygundur. İster halıflex ister makine halısı fark etmeden yüzde yüz kaliteyle kısa bir sürede tüm işlemleri tamamlıyoruz. Eğer yıkama öncesinde halınız çok toz içerisindeyse ilk önce tozunu alarak sonra vakumlu yıkama aletiyle yıkamasını yapmaktayız. Eğer meyve suyu ve kan lekesi gibi çıkmayan kirler varsa ilk önce bölgesel temizlikle onları ovalayarak çıkarıyoruz. İstanbul’un hangi ilçesindeyseniz oraya gelen firmamız, size temiz ve ferah bir ortam vaat ediyor. Duvardan duvara gibi tesiste halı yıkamaya imkan vermeyen halılar için oldukça vazgeçilmez olan yerinde halı yıkama sizleri bekliyor. Ayrıca cami halısı yıkamada da profesyonel hizmet veren firmamız, insanlara en temiz ibadet fırsatı sunuyor. Bunlar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Yerinde halı yıkama söz konusu olduğunda, Aba halı yıkama işin en güvenilir markalardan biridir.
Size en iyi değeri ve kaliteyi sunmak için, yıllar içinde kazandığımız tecrübemizle mevcut olan en modern temizlik teknolojilerini birleştiriyoruz.
Çevre dostu temizlik çözümleri ve yöntemleri kullanıyoruz.
Aba halı yıkama, temizlik prosedürlerimiz halı üreticisinin garantileri ve bakım önerileriyle tutarlı olduğunu garanti eder.

Aba halı yıkama, müşterilerimize yeni, tutarlı ve güvenilir kişisel hizmet vermenin önemini anlıyor. Ev ve ofislerinizde yerinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Lütfen ayrıntılar için bize ulaşın.

Unutmayın, halılarınızı ve döşemelerinizi yılda en az iki kez temizlerken soğuk algınlığı ve grip riskinizi önemli ölçüde azaltırsınız.
Hayvanlara, toza, küf, polen veya diğer çevresel alerjenlere karşı alerjik reaksiyonlarınız varsa, halılarınızı ve döşemenizi düzenli olarak temizlemeniz günlük yaşamınızı önemli ölçüde rahatlatacaktır.

Yerinde Halı Yıkama Fiyatları

Aba Halı Yıkama’nın verdiği bu hizmet tesislerinde verdiği hizmetler kadar detaylı olmadığı için fiyatlar daha uygundur. Bu sayede 7’den 70’e herkesin sipariş verebileceği bir şekilde belirlenmiş fiyatlarla, temiz halılara sahip olmak artık ayrıcalık olmaktan çıkacaktır. Sağlık açısından da oldukça gerekli olan bu hizmet, herkes için olmazsa olmazdır. Eğer ofis için bu hizmeti almak istiyorsanız, gelecek müşterileriniz için prestijli biri olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Temiz ve düzenli bir ortam oldukça dikkat çekecektir. Siz de bunlardan faydalanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

      Yorum Yap