Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Nedir?

Aba halı Yıkama’nın verdiği diğer bir hizmet olan koltuk yıkama hizmeti, koltuklarınızı eski şaşalı günlerine döndürecektir. Birçok insanın haberi bile olmadığı bu hizmet, insanlara yeni koltuk takımı almaktan kurtarıyor. Özellikle açık renk koltuklar, belli bir süre kirden ve tozdan kararmaktadır. Balkon taraflarına bakan koltuklarda tozu rüzgar aracılığıyla aldığı için hızlı bir sürede kirlenmektedir. Aba Halı Yıkama, tüm koltuklarınızı ücretsiz servisleriyle yerinde temizliğini yaparak sizi tüm dertlerden kurtarıyor.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Aba Halı Yıkama olarak, her çeşit koltuk hakkında bilgi sahibi olan alanında uzman çalışanlarımız sayesinde, hangi koltuk için hangi malzeme kullanılacağı kesinlikle bilinmektedir. Fakat gerekli yeterlilik belgelerini alamayan firmalar bu işi yasa dışı yaptıklarından dolayı koltuklarınıza zarar verebilirler. Ucuz olsun mantığı yerine, yerinde bir fiyat ve kaliteli hizmet veren Aba Halı Yıkama firmasından yardım alabilirsiniz. Bu gibi yerlerde yapılan koltuk yıkama işi, halıların rengini soldurarak ilerleyen zamanlarda kumaşının çürümesine neden olabilir. Firmamız koltukları yıkamadan önce güçlü vakum cihazlarıyla yıkama sırasında zorluk oluşturacak tozu ve kiri çeker. Böylece yıkamaya hazır hale getirilir. Bunun yanında aşırı lekeli ve çıkmayacak bölgelerdeki kirler için lokal temizleyicilerle temizlenmektedir. Daha sonra bitkisel temizlik malzemeleriyle ve güçlü makineleriyle püskürtme yaptıktan sonra, vakumlama yöntemiyle kirler derinlemesine çıkarılmaktadır. En son olarak durulaması yapılan koltuklar, deterjan kalıntılarından arındırılarak çürüme tehdidi ortadan kaldırılır. Tüm işlemleri biten koltuklarınız için detaylı bir kontrol işlemi yapılarak kurumaya gönderilir. Bu aşamalar için bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koltuğunuz, en sevdiğiniz sandalyeniz veya yemek salonundaki koltuklarınız varsa, zamanımızın çoğunu döşemede geçiriyoruz.
Dolayısıyla, döşeme toprağı, gıdaları, saçları ve deriyi toplar. Koltuk yıkama işleminde en son teknolojiyi kullanmaktayız ve kullandığımız ürünler en güvenli ve en gelişmiş ürünlerdir.
Ekipmanlarımız ıslak döşemeyi aşırı ıslatmaz, en sevdiğiniz sandalyeyi taze, temiz ve harika görünen tortuları ve toprağı hafifçe durulayarak temizler!
Koltuk temizliği kumaşların orijinal görünümünü% 90 oranında iyileştirir.
Her koltuk için kullanılacak temizlik ürünlerinin değerlendirilmesi ayrı olduğundan, bu servis deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama hizmeti, Aba Halı Yıkama firmasının her bütçeye seslenen uygun fiyatlı bir hizmetidir. En uygun fiyatlardan koltuk yıkama teklifi almak için bizleri arayabilirsiniz. Böylelikle eski görüntüsüne kavuşan koltuklarınız daha parlak ve şık bir görsellik oluşturacaktır. Rengi parlayan koltuklarınız herkesi kıskandıracak ve beğendirecek özelliktedir. Gelişen teknolojiyle hızlanan koltuk yıkama hizmeti, firmalara da daha ucuza mal olduğu için müşterilerde bu ucuz fiyatlardan yararlanabiliyorlar. Siz de bizleri arayarak firmamızın indirimli fiyatları ve hızlı hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

      Yorum Yap