Hint Kilimi Yıkama

Hint Kilimi Nedir?

Hint motifleriyle bezenmiş bu kilimler İran ve Hindistan kültürünün ortak yönlerini alarak oluşturulmuştur. Oldukça değerli olan Hint kilimi, genellikle açık renklerden dokunmaktadır. Bu yüzden üzerindeki kiri ve tozu daha çok belirgin olmaktadır. Kıymetli halılar içerisine giren bu halı türü yıkaması kolay olmasına rağmen yine de hataya gelmez. Aba Halı Yıkama firmamız, en değerli Hint kilimlerinizi güvenli bir şekilde yıkamak için İstanbul’da çağrılarınızı beklemektedir.

Hint Kilimi Halı Yıkama

En doğru teknikleri kullanan Aba Halı Yıkama firmamız, halılarınızın renklerinin karışmasını önleyerek herhangi bir kazaya mahal vermeyecektir. Hint kilimi konusunda yeterli bilgi birikime sahip elemanlarımız ile alacağınız sonuçlara siz bile şaşıracaksınız. Renk sıkılaştırıcı temizlik malzemeleri ve makineler ile Hint kilimleriniz hem güzel kokacak hem de parıldayacaktır. Halı diplerine girerek yapılan temizlik işlemleri halınızda deterjan kalıntıları bırakmayarak, ilerleyen süreçlerde halılarınızın çürümesine engel olur. Bu süreçte halınızı vereceğiniz firmanın bu kurallara dikkat etmesine özen gösterin. Eğer yasal olarak bu işi yapmayanlar halınıza zarar verse bile geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Firmamız tesislerinde her halı için bir makine bulundurarak, toptan yıkamanın olası hasarlarına karşı önlem almaktadır. Bu sayede de halılarınızda hızlı bir şekilde yıkanarak size teslim edilir. Hint kilimlerinin farklı dokusu ve iplik kullanımı olduğu için makine halıları gibi sert ve baskılı bir şekilde yıkanmaz. Bunun yanında toz alma işlemi mutlaka yıkamadan önce yapılmalıdır. Yoksa yıkama sırasında çamurlaşarak temizlik işlemini zorlaştırır.

Hint Kilimi Yıkama Fiyatları

Renk sabitleyici malzemeler kullanılarak renklerin karışması önlenen Hint kilimi, toz alma işleminden sonra yıkamaya gider. Daha sonra kurutması da yapılarak depomuzda teslimata hazır hale getirilir. Bunun yanında eğer yıpranmış bir halınız varsa overlok yapılarak tesislerimizde yeniden hayata döndürülebilir. Hint kilimi yıkama fiyatları da sizi üzmeyen ücretlerden belirlenmiş olup her mevsim güvenle bize teslim edebilirsiniz. Eğer halınızda yıkamadan önce temizlenmesi gereken acil bir leke oluşmuşsa bunu üzerine bastırmadan temizleyebilirsiniz. Diğer sorular ve öneriler için web sitemizdeki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

      Yorum Yap