İpek Halı Yıkama

İpek Halı Nedir?

İpek halı yüzlerce yıldır asaletin ve görselliğin simgesi olmuştur. Belirli statüdeki insanların sahip olduğu bu halı, günümüzde de hala kullanılmaktadır. İpek böceği kozasından üretilen ipek halı zorlu aşamalardan geçerek oluşturulmaktadır. Bu yüzden bakımı ve temizliği de dikkatli yapılması gerekmektedir. Aba halı yıkama olarak ücretsiz servislerimizden faydalanarak ipek halınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

İpek Halı Yıkama

Aba halı yıkama olarak, ipek halılarınızı güvenle yıkayarak sizlere teslim ediyoruz. Kullandığımız temizlik malzemeleri itibariyle hiçbir halınızın rengi birbirine karışmayacak. Ayrıca temizlik ve kir kalıntısı da bulunmayacağını garanti ediyoruz. Ücretsiz servislerimizle evinizden alınan halılarınız bizim garantimiz altındadır. Genel olarak ipek halılar değerli ve bakımı zor olduğu için fiyat konusu diğer halılara göre yüksek olabilir. Tabi evinde ipek halısı bulunanlar bunu dert etmeyecektir. Aba halı yıkama firmamız ipek halınıza gereken şefkati göstererek, temiz bir şekilde size teslim edecektir. Bunun yanında ipek halınızı evde silmeyiniz. Çünkü ev malzemeleri halınızda leke bırakabilir veya renklerini karıştırabilir. Böylelikle dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Halınız, toz silkme işleminden sonra yıkamaya alınmaktadır. Yıkama işleminden sonra da sıkmaya alınır. Sıkma sürecinde halının suyu yüzde 90 oranında dışarı atılır. Kalan ufak nemler ise kurutma sürecinde yok olur.

Halı Yıkama Firması

Kurutma işleminden sonra ipek halınız güzel kokular eşliğinde ambalajlanır. Bu sayede teslim gününe kadar güvenli bir şekilde bekletilerek tekrar tozlanması önlenir. Her konuda size destek veren bir firma olarak işinin başına geçen Aba halı yıkama, fiyat konusunda da desteğini size gösterecektir. Diğer halılar gibi olmasa da firmamız, ipek halı yıkama konusunda sizleri indirimleriyle şaşırtacaktır. Yıkattığınız halılar sayesinde artık ferah bir ortam oluşturacak ve konforun tadına varacaksınız. Bunun yanında havayı da temizleyerek ortama toz kaldırmayacak bir halıya yeniden sahip olacaksınız. Ayrıca renkleri diğer halılara karışmasın diye tek tek özenli bir şekilde yıkanan halınız tekrar parlak ve canlı bir şekilde size iade edilecektir. Bunlar hakkında bilgi almak için web sitemizde bulunan numaradan bizi arayabilirsiniz.

      Yorum Yap