Deri Halı Yıkama

Deri Halı Nedir?

Aba halı yıkama, diğer halı çeşitlerinde verdiği hizmetleri deri halı yıkamada da aynen sağlamaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkarak 15 yıldır İstanbul ve çevresinde faaliyet gösteren firmamız müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırmaktadır. Belirli bir oranda deri kullanarak yapılan halılara deri halı denmektedir. Deri halılar bozulabilme ve yıpranabilmeye açık olduğu için bakımı da özel olmaktadır. Evinizin gözdesi olan deri halılar, Aba halı yıkama firmasında güvende olacaktır.

Deri Halı Yıkama

Halı türleri arasında oldukça dikkat çeken deri halılar, zamanla kirlenme ve toz yapabildiği için yılda birkaç kez yıkamaya verilmelidir. Ayrıca kendi evinizde yıkamamanızı tavsiye ederek olası zararlarında önüne geçmiş olursunuz. Aba halı yıkama firmamız, deri halıların yıkanması için farklı yöntemler uygulamaktadır. Vakumlama, toz silkme, yıkama, durulama işlemlerinden geçen deri halılar, tüm kirlerinden arıtılarak kurutmaya alınır. Yüzde 95 oranında suyu sıkılan halılar daha sonra kurutma odalarında tamamen kurutulur. Her halının özel olduğunu bilen firmamız deri halılar için de kaliteli ve deriye has temizlik malzemeleri kullanmaktadır. Bu sayede temizlik artığı kalmayan halıları evinizde uzun süre kullanabilirsiniz. İyi bir firma tarafından yıkanan bu tür halıların ömrü oldukça uzun olmaktadır.

Deri Halı Yıkama Fiyatları

Deri halılar diğer ucuz makine halılara göre yapımı daha zor olduğu için yıpranması da kolay olmaktadır. Uzun ömürlü olması için düzenli olarak deri halı yıkaması yapılmalıdır. Aba halı yıkama tesislerinde gerçekleştirdiğimiz çeşitli aşamalar, uygun fiyatlardan sizlere sunulur. Dilerseniz telefon numaralarımızdan bizi arayarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ya da bizi evinize kadar çağırarak yerinde teklif verebiliriz. Deri halılar hassas olduğu için su ayarının sıcaklığı da tam ayarlanmaktadır. Eğer aşırı sıcaklıklarda yıkanırsa derisinde ve liflerinde bozulmalar görülebilir. Tüm ayarlamaları tam yerinde yaparak deri halı yıkama işlemini başarıyla gerçekleştirmektedir. Aba halı yıkama firmamız fiyatlar hakkında şikâyetçi olanlara derman olmaya geliyor. Yaptığınız işleme değecek fiyatlar ile uzun ömürlü bir halı kullanarak sürekli halı alma derdinden kurtulacaksınız. Bunlar hakkında bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

      Yorum Yap