Fabrikada Halı Yıkama

Fabrikada Halı Yıkama Nedir?

Fabrikada halı yıkama, yerinde yıkamanın aksine, ücretsiz servislerimizle geniş tesislerimize götürerek verdiğimiz profesyonel bir hizmettir. Şuana kadar İstanbul’da binlerce müşteriye verdiğimiz hizmetler dolayısıyla, her ilçede adımızı duyurmaktayız.
Halı yıkama fabrikamızda, halılarınız en modern halı temizleme makineleri kullanılarak eğitimli personelimiz tarafından temizlenir. Sadece en yeni ekipmanlara sahip değiliz, aynı zamanda farklı halı türlerini temizlemede tecrübe sahibiyiz.

Halınıza zarar vermeden liflerine nasıl daha da derinlemesine bakacağımızı biliyoruz. Aba halı yıkama zor lekeleri giderir, toz ve akarları ortadan kaldırır ve aileniz için daha güvenli olmasını sağlar.
Halıyı temizlemek ya da inatçı lekeleri çıkarmak istiyorsanız, Halı yıkama fabrikamız sizin profesyonel temizleyicinizdir.
Kokulardan ve sert lekelerden nasıl kurtulacağınızı biliyoruz;
Ücretsiz servis ve fiyat teklifi için bize ulaşın!

Fabrikada Halı Yıkama Hizmeti

Ev, ofis gibi cins fark etmeden en iyi hizmeti alabileceğiniz fabrikada halı yıkama, kesin ve güzel sonuç vermektedir. Ayrıca tesisimizin geniş olması nedeniyle birden fazla halınızı birkaç gün içinde teslim edebilmekteyiz. Fabrikada halı yıkamanın en güzel yönü, halınızda temizlik malzemesi kalıntısı kalmamasıdır. Uzun ömürlü bir halıyla evinizi şık yapmanızın garantisini veren firmamız, akılcı çözümler üreterek sürekli gelişim göstermektedir. Teknolojiye ayak uyduran bir firma olarak, modern fikirlerden destek alıyoruz. Aba Halı Yıkama, sağlık sorunlarını en aza indiren bir halı yıkama hizmeti sunar. Tozu ve kirinden arındırılmış halınız, tekrardan halıdaki kötü bakterileri ve mikropları içine çekerek sizi hastalıktan korur. Fakat tecrübesiz ve ucuz yollu hizmet veren yıkama firmaları, hem halınızın değerini düşürür hem de günden güne halınıza zarar verir. Belki ilk başta güzel yıkanmış gibi gelse de ilerleyen zamanlarda halınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Aba Halı Yıkama olarak sizlere halı tamiri, overlok, koltuk yıkama gibi birçok konuda yardım sağlayarak evinizi komple yenileme fırsatı veriyoruz.

Fabrikada Halı Yıkama Fiyatları

Komple bir temizlik için bulunmaz fırsat olan Aba Halı Yıkama, fiyatlarıyla da devrim yaratıyor. Maliyetinin biraz üstünde belirlediği fiyatlarıyla her müşteriye alım fırsatı yaratan firmamız, İstanbul ve çevresindeki tüm evlerin halılarını canlandırmasıyla tanınmaktadır. Eğer birçok halı yıkatmaya karar verdiyseniz, tek halı yıkatmadan daha avantajlı bir fiyat alabilirsiniz. Geniş fiyat yelpazesiyle halı cinsinize göre belirlenen fiyatlar, halınızı olduğundan daha değerli yaparak görenleri kıskandıracaktır. Kalitesiyle ve azmiyle göz dolduran firmamız, 15 yıllık bilgi birikimiyle sizleri bekliyor. Kampanyalar ve indirimler için bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

   • leyla halıcı
   • Mart 28, 2018
   Cevapla

   Halılarım ilk günkü gibi olmuş, çok güzel kokuyorlar sereli bir hafta oldu. eve yeni halı almış gibi güzel görünüyorlar. Aba halı yıkamaya teşekür ederim.

  Yorum Yap