Bedir Halı Yıkama

Bedir Halı Nedir?

Ege köylerinde dokunan halı türü olan Bedir halı, genellikle ince ve uzun yapıdadır. Üzerinde bulunan geleneksel Türk motifleri de halıya canlılık katmaktadır. En eski örnekleri 19.yy’da bulunan bu halılar çeyizlik olarak daha çok kullanılmaktadır. Bu yüzden küçük olarak da tasarlanabilmektedir. Bedir halıları kültürümüzün önemli bir parçası olduğu için özel bakım ve temizliğe ihtiyaç duyar. Bu temizlik ve bakımın merkezi olan Aba Halı Yıkama firmamız, bizi aradığınız takdirde evinize ücretsiz gelecek servislerimizle sizleri karşılamaktadır.

Yağcı Bedir Halı Yıkama

Yağcı bedir halı yıkama merkezi olarak, güvene dayalı alışverişimizin temeli olan müşteri memnuniyeti için her daim sizlere hizmet vermekteyiz. Bu tür halılar genellikle bitkisel otlar ile boyanmaktadır. Bu yüzden yıkama işlemleri de dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Herhangi bir hata veya kullanılacak yanlış malzeme boyaların akmasına veya karışmasına neden olur. Aba Halı Yıkama firmamız boya sıkılaştırıcı temizlik malzemeleriyle tamamen güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Yeterlilik ve kalite sertifikalarımızı almış olup, 15 yıldır bu işin içerisinde olduğumuz için kullanılacak malzeme ve ekipman bilgisinde ustalaşmış bir firmayız. Siz de eğitimli ve kaliteli halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaptığımız overlok işlemiyle de eğer isterseniz eski ve değerli halılarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Bedir Halı Yıkama Fiyatları

Aba halı yıkama firmamızda yılda 2-3 kez yapacağınız yıkama işlemleriyle bedir halınız ilk günkü güzelliğine kavuşacaktır. Lekeyi kökünden alan makinelerimiz sayesinde en ufak toz kırıntısı bile kalmayacaktır. Sizde günlük temizliğinizi yaparak halınızın ömrüne ömür katabilirsiniz. Halı yıkamalarda kullandığımız suyun sıcaklığı ve miktarı doğru orantılı olup, aşırı su vererek halınızın yıpranmasını da önlüyoruz. Kurutma odalarında kurutulan halınızın sanki yeni dokunmuş gibi sizlere teslim edilecektir. Teslim edilene kadar hoş kokular sıkılarak ve ambalajlanarak sıfırdan evinize koyabileceksiniz. Yıkandıktan sonra evinizin en güzel köşesine koyacağınız bu halılar görenleri kıskandıracaktır. Vereceğimiz fiyat teklifi sayesinde düşünmeden kabul edeceğiniz halı yıkamalar sayesinde uzun süre tozu ve kiri evinizden uzaklaştıracaksınız. Fiyatlar ve işlemler için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

      Yorum Yap